تبلیغات
جهان ابدیت
امروز استفاده از قدرت نرم برای تأمین منافع ملی و تمامیت ارضی كشور ، ضرورت است و مراقبت از كشور در برابر تهدید نرم حیاتی است .

استفاده از قدرت نرم علیه تمامیت ارضی، استقلال و هویت ملی كشور تنها در شرایط ضعف نظام اتفاق

نمی افتد بلكه در «پیروزی های خیره كننده» دیده می شود. از این رو رهبرمعظم انقلاب اسلامی برای خنثی كردن تهدیدهای دشمن، دانشجویان، اساتید دانشگاهها و هنرمندان را به میدان فراخوانده اند.

در جنگ نرم، دشمن از ادبیات خاص یعنی " تاریك نشان دادن آینده " استفاده می کند و با ایجاد شک و تردید در اصول و دستاوردها تلاش می كند تا مردم را دچار ترس و اضطراب کند و نیروهای اصلی را خسته نماید.

رهبر معظم انقلاب اسلامی ، برای خنثی شدن این ترفند به اساتید دانشگاهها فرمودند : " لازم نیست شما از افراد نام ببرید ولی لازم است كه به دانشجویان امید بدهید تا دستاوردهای بزرگ كشورشان را كوچك نبینند ."

در جنگ نرم، از «احساسات» و «مظلوم گرایی» به عنوان چاشنی اقدامات خطرناك استفاده می شود . در این میدان آن دسته از نیروهای جوان كه به دلیل برخورداری از هوشیاری سیاسی دست فتنه گران را می خوانند، وظیفه ای مهم بر عهده دارند. رهبر معظم انقلاب با تأکید بر رسالت دانشجویان با عنوان " افسران جوان" و اساتید دانشگاه با عنوان " فرماندهان خودی جبهه نرم " مسئولیت آنان را یادآور شدند.

جنگ نرم، صحنه رویارویی دروغ های بزرگ با واقعیت های تردیدناپذیر است . در این جنگ نرم، كافی است كه هواداران جبهه حق بیدار باشند و بیكار ننشینند چرا كه زبان حق همیشه مؤثرتر از زبان باطل است .آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

تبلیغات

ADS

نظرسنجی

نظر شما راجعب این وبلاگ:

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : zzz zzzz


امکانات