تبلیغات
جهان ابدیت

طبق روایات اسلامی، در سال ظهور امام مهدی(علیه السّلام)، ترکها وارد سرزمین جزیره و رومیها (امریکا و متّحدان اروپایی اش) وارد سرزمین رمله در فلسطین می شوند. مهمترین هدفی که ترکها و رومیها در سرزمین شام دنبال می کنند، چیره شدن بر حکومت سوریه و حمایت از اسرائیل در برابر تهاجم احتمالی مخالفانش (مانند حزب الله لبنان، دولت بشار اسد و نیروهای ایرانی)، و دور نگه داشتن یهودیان ساکن این کشور از هر گونه گزندی است.

جابر می گوید: ابو جعفر - امام باقر- (علیه السّلام) فرمود:

ای جابر، بر زمین بچسب و دست و پایی مجنبان تا ببینی نشانه هایی را که

برایت یادآور می شوم، اگر به آنها برسی. نخستین آن نشانه ها اختلاف

پسران عبّاس است، .... و گروهی شورشی که از سمت ترکها برمی شورند

و آشفتگی روم در پیِ آن خواهد بود، و به زودی ترکها روی می آورند تا آنکه

در جزیره فرود آیند، و به زودی شورشیان روم روی می آورند تا آنکه در رمله

فرود آیند. پس آن سال، ای جابر، اختلاف زیادی در هر سرزمین از طرف مغرب

خواهد بود و شام آغاز سرزمین مغرب است که در آن هنگام،

بر سه پرچم اختلاف پیدا می کنند...(1).

1. بحار الأنوار، ج 52، ص 237، ح 105، به نقل از: الغیبة نعمانی، ص 289، ب 14، ح 67.

 با بهره گیری از روایات اسلامی و پیشگوییهای نوسترادموس، چنین به نظر می رسد، مراد امام باقر(علیه السّلام) از آشفتگی روم پس از خروج ترکها، فرورفتن بخشهایی از مغرب زمین (اروپا) در آب است.

در این حدیث، مراد از «جزیره» بخش شمالی سرزمین بین النهرین است که از جنوب شرقی ترکیه و شمال شرقی سوریه آغاز می شود و در داخل عراق مرکزی تا حوالی بغداد (تکریت) امتداد می یابد.

رمله از شهرهای فلسطین اشغالی بوده و در شمال غربی قدس واقع است.

در اینجا شایسته است خبری را که تازگی برخی خبرگزاریها منتشر کرده اند به اطّلاع خوانندگان گرامی برسانیم:

اعزام هزاران سرباز آمریکایی به اسرائیل

خاورمیانه - آمریکایی ها برای مقابله با آنچه تهدید هسته ای ایران می خوانند مجهزترین تسلیحات و تجهیزات خود را به همراه هزاران نیروی نظامی به سرزمین های اشغالی منتقل می کنند.

ایالات متحده خود را برای اعزام نیروی نظامی به رژِیم صهیونیستی مهیّا می کند. به گزارش سایت Whiteout Press اعزام نیرو به سرزمین های اشغالی عجیب ترین خبری است که در این روزها می توان شنید. بر اساس این گزارش، قرار است هزاران سرباز امریکایی به همراه کشتی های ضدّ موشک و تجهیزات نظامی به اسرائیل منتقل شوند. منبع ذکر کننده خبر تاکید می کند که هیچ کس در واشنگتن و تل آویو حاضر به تأیید یا تکذیب این خبر نشده و تنها یک منبع نزدیک تاکید کرده که این استقرار نظامی در ماه ژانویه انجام خواهد شد. این در حالی است که بر اساس شواهد عینی ظاهراً این مسأله تا بهار به درازا خواهد انجامید.

روزنامه اسرائیلی جروزالم پست نیز در مطلبی به نقل از یکی از فرماندهان نیروی هوایی امریکا مستقر در آلمان تاکید می کند که این حضور به رزمایشی صرف منتهی نخواهد شد و ظاهرً استقرار کامل را به دنبال خواهد داشت. این فرمانده امریکایی دو هفته پیش در سفری که به سرزمین های اشغالی داشت با مقام های دفاعی این رژیم در خصوص استقرار چند هزار سرباز امریکایی مشورت کرد. رژیم صهیونیستی با بهانه قرار دادن فعّالیّت های هسته ای ایران و مقابله مستقیم با این تهدیدها بزرگترین رزمایش دفاع موشکی خود را به زودی به راه خواهد انداخت. اکنون برخی منابع از حضور امریکا در این رزمایش نظامی سخن می گویند.

به گزارش این منبع، امریکا برای مقابله با آنچه که تهدیدهای ایران خوانده می شود، مجهّزترین سیستم های دفاعی و تهاجمی خود را در خاک سرزمین های اشغالی مستقر خواهد کرد. اسرائیلی ها در مرزهای شمالی و جنوبی خود سیستم های ضدّ موشک مستقر کرده اند.(1۳۹۰/۱۰/۱۴، www.khabaronline.ir)
آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

تبلیغات

ADS

نظرسنجی

نظر شما راجعب این وبلاگ:

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : zzz zzzz


امکانات