تبلیغات
جهان ابدیت

حمله: هنگامی  كه به جستجو در اینترنت مشغولید، رد پاهایی از خود به جایی می‌گذارید كه باعث ضربه خوردن حقوق شخصیان می‌شود.

 

محافظت: اگر می‌خواهید مطمئن شوید كه هیچ آسیبی به حقوق شخصی شما وارد نمی‌شود، می‌توانید از نرم‌افزار Torpark استفاده كنید كه باعث می‌شود به عنوان غریبه‌ای در وب باشید. آدرس دانلود:

 

www.pcwelt.de/downloads/browser-netz/internet-tools/137218/index.html

 

كار انجام شده در اینجا استفاده از یك نسخه از پیش تنظیم شده فایرفاكس می‌باشد. كه به طور خودكار از پورتی از شبكه استفاده می‌كند كه نامشخص باقی بماند. این برنامه بلافاصله پس از دانلود قابل استفاده است. گفتنی است كه برنامه اعلام شده وابسته به مرورگر استاندارد شما نیست البته در صورت احتیاج از هر كدام می‌توانید استفاده كنید. فراموش نكنید  كه بعدهای منفی نیز وجود دارند:

 

ارتباط بسیار كند می‌باشد. با استفاده از برنامه‌های ما، برای گوگل كمی عجیب به نظر خواهید رسید و باید منتظر باشید كه این ماشین جستجو، كنترلی را انجام دهد قبل از اینكه شما بخواهید عملیات جستجو را انجام دهید. این مسئله به این دلیل است كه در ورودی شبكه گفته شده تمامی كاربران با همان آدرس‌های IP وارد می‌شوند، پس مسئله مشكل امنیتی ندارد.

 

 

 

شبكه آسیب‌پذیر اینگونه عمل می‌كند:

 

 

 

این در مانند بك peer-to-peer-Network عمل می‌كند. بعضی از كاربران علاوه بر استفاده از یك tor-Client مانند Torpark از یك Tor-Server نیز استفاده می‌كنند. در این صورت اگر كاربر یك سایت وب را فراخوانی كند،  Client-Software آن را ابتدا به یك Tor-Server مرتبط می‌كند. این ارتباط، قفل و كدگذاری شده می‌باشد. این Tor-Server ارتباط جدایی را با Tor- Server دیگری برقرار می‌كند و آن هم باز به ارتباط سومی می‌انجامد. در هر سرور آدرس IP نیز تغییر می‌كند. ابتدا در سرور سوم است كه سایت وب فراخوانی می‌شود و محتوا نمایان می‌گردد « توجه به عكس بالا»

 

دو سرور اولی نمی‌دانند كه درخواست از یك سرور دیگر است یا از یك كلاینت. این مسئله برای حفاظت از كاربر بسیار مهم است.

 

اگر جاسوسی با یك Tor-Server مشكل‌دار به شبكه وارد شود، این نمی‌‌تواند درخواست‌ها را به صورت كامل با آدرس IP اولیه مرتبط كند. سیستم Tor عمل نگهبانی را همچنین توسط تغییر زنجیره ارتباطی در شبكه Tor مشكل‌تر می‌سازد. به محض اینكه كاربر سایت وب دیگری را فراخونی كند، سرورهای بعدی فعال می‌شوند.

 

 

 

به همین خاطر هم یك tor-Server نمی‌تواند به تنهایی، كلیه ارتباطات یك كلاینت را طبقه‌بندی و گزارش كند. مورد توجه است كه تمامی ارتباطات درون شبكه‌های Tor قفل شده‌اند.
آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

تبلیغات

ADS

نظرسنجی

نظر شما راجعب این وبلاگ:

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : zzz zzzz


امکانات