تبلیغات
جهان ابدیت

ایران آیت الله مصباح یزدی نوسترداموس ضد مسیح سوم

 

ایران آیت الله مصباح یزدی نوسترداموس سوم Mabus ضد مسیح است

ماده

 

توسط ماهی کارن

 

 

 

شروع پخش موسیقی از منطقه گرگ و میش. نبوت یک بازی خطرناک است. شما هیچ وقت نمی دانید اگر پیشگویی در حال آمدن است از خدا ، شیطان ، (طراحی نهفته است به ما صدمه دیده) فرشته ، شیطان ، هر روح discarnate ، گلدبرگ Whoopi ، یک گوی حقیقت ، دروغگو ، و یا ذهن را آن گونه که مایلید تغییر دهید.

 

مصباح ترجمه انگلیسی نام خود را از نوشتن فارسی با شتاب نوشتن عربی است. در حال حاضر حرف از نام کد نوسترداموس برای سومین ضد مسیح “Mabus” و تنظیم مجدد آنها را کمی مانند Hister هیتلر. نوشتن “Mabus مصباح” را بر روی یک تکه کاغذ. در هر دو دایره نام “M” ، “” ، “B” ، “S”. مقلوب از مصباح Mabes است. Mabus مصباح مانند Hister است هیتلر در کد از یک مرد پیش بینی تمام این صدها سال قبل از این سه قاتل مردم ضد مسیح است.

 

مصباح

افراطی نهایی تندرو خواستار زیر سخت تحت اللفظی از قرآن از جمله “جنگ با مسیحیان ، یهودیان و کافران پاداش ابدی بزرگ از جمله 72 باکره و شراب بی پایان بدون عوارض جانبی است.” (سوره قرآن 9:05 ، 29-30 ، سوره 56.) یک مرد 71 ساله با 72 باکره حدس کسی است ، اما با مالکیت خلیج فارس و دو سوم از عرضه نفت کلمه او مطمئنا می تواند هزینه نامحدود 100 megaton هسته ای بمب و ویاگرا. اصلاحات سابق خاتمی یک بار به نام مصباح Mabus “تئوریسین خشونت است.” مصباح Mabus گفت : “اگر کسی توهین حرمت اسلام ، اسلام در خون او مجاز است ریخته می شود بدون دادگاه مورد نیاز یا شود.” او پشتیبانی از برده داری ، تهاجم و حملات انتحاری در اسلام است

نوشته شده توسط:آریو ایرانی
آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

تبلیغات

ADS

نظرسنجی

نظر شما راجعب این وبلاگ:

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : zzz zzzz


امکانات